každý svatební fotograf nabízí

Svatební balíčky

Podle čeho si vybrat balíček přesně pro vás? Nejsnadnější orientace je čas, který chcete fotografa na své svatbě mít. Ostatní už se dá vyřešit s fotografem na míru. Rádi byste fotoknihu i pro rodiče? Chtěli byste více retušovaných fotek? Přidejte si do balíčku svoje extras a vytvořte si balíček přesně pro vás.

svatební fotograf silver

Balíček Silver je 5 hodin fotografa na svatbě, od obřadu až po krájení dortu a nebo od příprav po začátek hostiny. Online galerii s fotkami můžete sdílet už do týdne po svatbě. 50 fotek pro retuš a do fotoknihy vybíráte sami.

Doprava do 100 km od Prahy zdarma.

obsahuje:

fotograf na 5 hodin

300-400 fotek úprava

50 fotek retuš

svatební kniha 50 fotek

cena:

15.000 CZK

chci objednat

svatební fotograf gold

Balíček Gold obsahuje fotografa na svatbě na 8 hodin. Od svatebních příprav až po krájení dortu. Upravených 500 fotek v galerii prohlížíte a sdílíte s přáteli už týden po svatbě. 80 fotek pro retuš a do fotoknihy vybíráte spolu s manželem.

Doprava do 200 km od Prahy zdarma.

obsahuje:

fotograf na 8 hodin

500-600 fotek úprava

80 fotek retuš

svatební kniha 80 fotek

cena:

21.000 CZK

chci objednat

svatební fotograf vip

Balíček VIP, to je fotograf na 11 hodin. Fotograf sebou mívá svého asistenta. Celodenní focení, to je focení od příprav až po večerní párty, ohňostroj. 700 upravených fotek do týdne po svatbě. 110 fotek pro retuš a do svatební knihy si vybíráte sami.

Doprava do 400 km od Prahy zdarma.

obsahuje:

fotograf na 11 hodin

700-800 fotek úprava

110 fotek retuš

svatební kniha 110 fotek

cena:

29.000 CZK

chci objednat

fotograf zásnuby

Před focením vaší svatby je zásnubní focení skvělá příležitost, jak se sblížit s vaším svatebním fotografem. 30 minutové zásnubní focení máte v ceně svatebních balíčků. Chcete si focení v ateliéru užít naplno? Objednejte si 1,5 hodinové focení. Fotky budou stát za to. Uvidíte, že nakonec budete váhat, kterou fotku na zeď vašeho domova vytisknout.

obsahuje:

1,5 hodinY focení

50 upravených fotek

5 fotek retuš

Obraz na plátně 30x45 cm

cena:

5.500 CZK

chci objednat

další krok

Jak se objednat?

04

02

01

03

užijte si den "d" a

těšte se na fotky

pojďme se poznat

vyplňte kontaktní formulář

Podpis objednávky

a jsem jen vaše

Společná spolupráce a tvorba těch nejkrásnějších svatebních fotek bude zábava. Uvidíte, že si focení užijete. Svou svatební knihou budete listovat měsíc po svatbě.

Před podpisem objednávky doporučuji dát alespoň video call, ať víte, kdo vás před radnicí bude čekat.

Kromě data svatby rozepište i vaše představy o fotkách, svatební harmonogram a časový odhad focení, kolik plánujete hostů.

Odsouhlasíme si základní přání a podmínky, stvrdíme objednávku zálohou. A začneme plánovat. Na doladění detailů si zavoláme 14 dní

před svatbou.

nenechte své vzpomínky proklouznout mezi prsty

Reference:

Her minimal style, full of light and natural beauty, leaves you mesmerized. She didn't just deliver a wonderful experience and beautiful portrait gallery. A truly impactful person, work with her! Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Donec ullamcorper nulla. Morbi leo risus, porta ac consectetur.

Rene's kindness and rich personality is what convinced me to contact her. She didn't just deliver a wonderful experience and beautiful portrait gallery. She inspired me to consider a new lifestyle and alter some of my habits. A truly impactful person, work with her! sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur.

Petra Rose Šebestová nám 16.6.2018 fotila náš nejkrásnější den-svatbu. Jsme moc rádi, že jsme si na tuto událost našli práve ji. Je to opravdová profesionálka a prima ženská. Trochu jsme se báli, že po zkušenostech kamarádů s jinými svatebními fotografy, to bude spíš takové nucené zlo a bude nás to otravovat v různých krkolomných nucených pozicích. Ale s manželem jsme se jednohlasně shodli, že focení bylo naprosto příjemné, přirozené a fotografie jsou opravdu nádherné !!! Petru rozhodně doporučujeme, byli jsme úžasně spokojeni 🙂 děkujeme a přejeme mnoho úspěchu jak v profesním, tak v osobním životě!

— Michelle Black

— Michelle Black

Los Angeles — California

Los Angeles — California

- Petra

Los Angeles — California