Svatba Zuzka & Vláďa

January 4, 2023

Svatba Jana & Filip

January 4, 2023

Svatební foto mix

January 4, 2023

Svatba Simča & Jarda

January 4, 2023

spontánní a nestrojené fotografie

Váš pohádkový příběh zaznamenejme společně

svatební fotky "šité na míru"

"Nechceme pózovat, nechceme žádné strnulé fotografie, nefotíme se moc rádi, protože máme pocit, že nejsme fotogeničtí. Na vašich fotografiích se nám líbí, že jsou takové přirozené.” to je častý názor, kteří mají snoubenci na první osobní schůzce v ateliéru u Petry Rose Šebestové.
Jenže.. I když většina fotografií v portfoliu fotografky vypadá přirozeně, pravdou je, že byly naplánované. Dílo náhody je příjemný bonus navíc, ale většina portrétních fotek vzniká promyšleně.
Je prací fotografa všímat si, kde je hezké světlo, ideální pozadí snímku a hlavně jak to v konečné pozici nevěstě i ženichovi sluší. Proto se svěřte do rukou svatebního fotografa, důvěřujte mu.
Každý zamilovaný pár je jedinečný. Na předsvatební schůzku si sebou vezměte inspiraci. Jaký styl svatebních fotek se líbí právě vám? Jaké snímky byste ve vašem svatebním albu chtěli mít? Líbí se vám černobílé fotky? A co nějaké rekvizity co vystihují právě vás? Na takové otázky se vás bude fotografka ptát.
Na svatebních fotografiích chcete vypadat krásně a přirozeně. Jestli chcete zkloubit tyto 2 vlastnosti dohromady, budete potřebovat pomoc fotografky.
Ze svatební knihy září emoce a kouzlo samotného dne, fotky v ní vyprávějí příběh. Váš příběh. Fotky zachycují kouzlo okamžiku. Zkušený svatební fotograf umí takové okamžiky hledat, ale i vytvářet.