Svatební fotografka Petra Rose

Řekněte "ANO" !

Představte si, že držíte v rukách svoje vysněné svatební fotoalbum. "Svatební album roku". Jak vypadá? Od kamarádek uslyšíte jen "Wau, vypadáš fantasticky!" Na fotkách vám to sluší. Záběry jsou ostré, hezky barevné a nápadité. To jsou dost dobré důvody proto, abyste si na svatební focení najali profesionála.

"Přeji si uchovat milou vzpomínku na náš den "D", s radostí ukazovat svatební album všem příbuzným i kamarádkám." často vyjmenuje budoucí nevěsta důvody, proč nechce ponechat svatební focení náhodě, nebo strýčkovi co si pořídil před měsícem novou digitální zrcadlovku.

Svatební fotky plné romantiky a úsměvů, s přirozeným světlem, fotky které vyprávějí příběh. Ale především fotky plné lásky. 

Fotografka Petra Rose fotí první tanec novomanželů

Klíč k vašemu srdci

Možná jste se potkali v tramvaji. Nebo vás oslovil, když jste si byli zahrát s kamarádkou tenis. Říká se, že internetová seznamka je o náhodě. Všechny situace spojuje jeden pocit. Váš budoucí manžel vás chytil za srdce. A vy víte, že až budete stát před oltářem, řeknete ANO. Intuitivní volba funguje i při výběru fotografa.

Svatebních portfolií koluje na netu obrovské množství. Jen v Praze najdete přes 100 svatebních fotografů. Z toho by se jeden zbláznil, všechny nabídky porovnávat. Koukněte do fotogalerie a dejte na lásku na první pohled. Každý fotograf má svůj originální rukopis. Fotky vás musí chytit za srdce.  

Focení svatebních příprav nevěsty je dámská jízda

Share this story